Butikové
ľavý

Vianoce

pravý
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Vianoce
ľavý

2021

pravý

Tohto roku sme zatúžili po dokonalosti a prinášamé Vám dokonalo zladené Vianoce. Tmavé kráľovské farby krásne vynikajú na svetlých 3D stromčekoch, ktoré najviac vystihujú živé smreky. Ich prírastky sú svetlejšie ako telo-vnútro stromčeka a aj vďaka tomu si môžeme dovoliť zdobiť stromček týmito smaragdovými, petrolejovými a bordovými farbami aj vo velúrových materiáloch.

Vianoce
ľavý

2020

pravý

Detailne zladený Vianočný stromček do každého interiéru, aj takéto sú Vianoce 2020. Či už sú to farby, ktoré nájdeme na textíliach, tapetách, obraze,.. vieme tieto farby zopakovať pri výbere Vianočných gúľ na stromčeku a získaváme tým dekonale zladený a prepojený interiér.

Vianoce
ľavý

2019

pravý

Vianoce 2019 sa nesú v znamení tepla a pohody a preto Vám prinášame kolekcie plné kožušiniek, macíkov, všetkého huňatého a príjemného. Vo farbách to nie je iné, tohtoročné kolekcie sú aj keď trošku netradičnejšie, avšak stále mäkko a útulne pôsobiace: tmavá tyrkysová, tmavá cyklamenová a zlatistá oranžová v kombinácií s jemnými odtieňmi a mäkkučkou zasneženou čečinou na stromčekoch.

Vianoce
ľavý

2018

pravý

Aká je farba tohtoročných Vianoc? Od kovovej na 3D svetlozelenom stromčeku až po jemnú ružovú, ideálne na zasneženom stromčeku, ktoré sú HITom! Hnedá, žltá, červená, strieborná, zlatá,… najrozmanitejší výber Vianočných ozdôb a dekorácií kde si (veríme že) každý zákazník niečo vyberie pre tie svoje Vianoce.

Vianoce
ľavý

2017

pravý

Prinášame Vám najštedrejšiu nádielku dekorácií a ozdôb, plné rozmanitých kolekcií od svetových dodávateľov, kde si každý zákazník nájde niečo pre tie jeho vysnívané tohtoročné Vianoce. Naša tohtoročná kombinácia Vianoc je tyrkysovo-medená, doplnená o bielu, zlatú a striebornú