Záhrada Bardejov
ľavý

O nás

pravý

Kto sme?

Sme rodinne založena firma, ktorá vznikla v roku 1998, v rámci vybudovania areálu Dom Byt Záhrada. Vznikli sme ako malé záhradnictvo a v priebehu nasledujúcich 23 rokov sme sa rozrástli na Záhradne a interiérové centrum, kde pôsobia dve generácie našej rodiny. 

Čo ponúkame?

Prinášame krásu do Vašej záhrady a interiéru už 23 rokov. Našou výsadou je, že poskytneme najlepšie záhradnícke znalosti, kvalitný sortiment rastlín a produktov súvisiacich so záhradou, ktorým sa darí v našej jedinečnej klíme, ako aj premyslený zákaznícky servis spojený s výsadbami, poradenstvom aj následnou realizáciou a údržbou.

Naše záhradné centrum je plné záhradnej inšpirácie a naši spolupracovníci sú tu pre Vás, aby vám pomohli.
Dalšou z našich domén je interiérový dizajn, v rámci ktorého disponujeme mnohoročnými skusenosťami s návrhmi rôznych bytových, domových, či komerčných priestorov. V procese týchto aktivít spolupracujeme a figurujeme ako dodávateľ rozličných svetových značiek dekorácií, nábytku, svietidiel a doplnkov.


Prijali sme ekologický prístup k riadeniu nášho podnikania, čím sme demonštrovali náš záväzok voči životnému prostrediu a umožnili nám stať sa lídrom v „zelenom“ záhradníctve.

Nábytok
Sedací nábytok
Nástenné dekorácie
Dekorácie
Kuchyňa a sklo
Záhrada
Svietidlá
Textílie
Veľká noc
Jeseň
Vianoce
Outlet